РОЗРОБКА УРОКУ ВЧИТЕЛЯ ДРУГОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ КАЗНОВЕЦЬКОЇ ОКСАНИ ВОЛОДИМИРІВНИ (2клас)
Тема уроку:
1 клас
Підготувала і провела:
Казновецька О. В.
Tема: День народження!
Мета:
Навчальна:
- практикувати учнів у вживанні слів та виразів з теми « День народження;
- повторити літери алфавіту, числа;
- продовжувати формувати у дітей навички монологічного мовлення;
- формувати навички письма;
Розвиваюча:
- удосконалювати фонетичні та лексичні навички;
- розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість, мовлення;
Виховна:
- виховувати культуру спілкування англійською мовою;
- виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість;
- виховувати повагу до англійських традицій
Обладнання та навчальні матеріали:
- ноутбук,
- аудіо та відео матеріали,
- дидактичні матеріали до теми,
- плакати ,
- іграшки.
Хід уроку
- Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- Привітання.
T: Hello, everyone! I’m glad to see you!
Ps: Hello!
T: How are you, Kira, today?
P1: I’m fine! How are you, Sasha?
P2: I’m OK! How are you, Artem?
P3: I’m so-so! How are you, Suren?
P4: I’m happy!...
T:-Are you ready for the lesson? Show me your pens, copy-books, books.
- Let’s start our lesson.
- Повідомлення теми і мети уроку.
- :-Сьогодні у нас незвичайний урок
Сьогодні ми зробимо ще один крок
В країну прекрасну, в країну чудову,
Де всі полюбляють англійську мову.
- Тож у яку країну ми вирушаєм?
- Яке місто є столицею Англії?
- Хто там живе?
- А чи знаєте ви, що саме ведмежа Вінні-Пух зі своїми друзями живуть у цій країні і спілкуються англійською мовою.
- And today we are going to celebrate Winnie the Pooh’s birthday. Сьогодні ми святкуємо день народження Вінні Пуха, який усіх нас запрошує до себе в гості.
- Look at the blackboard! Who is this?
- Yes, this is Winnie the Pooh
- Отже, протягом уроку ми вивчимо нові слова з цієї теми, повторимо вивчені букви, числа, кольори. Привітаємо Вінні з Днем народження і подаруємо свої подарунки.
- Фонетична розминка.
T: Repeat after me: [i:]. I’ll say a word. You have to listen. If youll will hear this sound [i:], clap your hands. Let’s try!
Meet week feet see bee seem feel
- Лексична розминка
- -Children, look at the pictures and repeat after me:
(вчитель показує малюнки мавпи, собаки, мишки і жаби)
I see a monkey.
I see a dog.
I see a mouse.
I see a frog.
II Основна частина уроку.
- Мовна розминка.
T:-Children, Winnie the Pooh запрошує нас на his birthday party. Look at the blackboard.He says: Welcome! Welcome to my birthday party.Look! Він хоче, щоб ми з ним познайомилися.
- ’s introduce yourselves.Давайте представимо себе.
- 1: Hi/Нello. I’m …..( Roma…..).I’m…(OK…)
- Активізація ЛО теми.
- Асоціативний кущ.
- :-Winnie the Pooh хоче переконатися чи знаєте ви, які слова пов’язані з темою « Birthday».( Учні називають слова, вибирають їх зображення і прикріплюють на дошку).
Candle [kǽndl] свічка
Cake [keik] торт
Present [`preznt] подарунок
Balloon [bəlu:n] кулька
Birthday hat [bɜ:rƟ‚deɪ hæt] капелюх
в) Гра « Ехо»
T:--Let’s play: a cake- It is a cake.
P: It is a big cake…
- Повторення чисел.
- :-Pupils, а як ми можемо дізнатися про кількість років іменинника( відповіді учнів). Щоб правильно визначити скільки років нашому Вінні Пуху, треба повторити назви чисел.
а) Усний рахунок.
с) Назва числа за малюнком.
- number is it?
P: 1-one 4-four 2-two ….
- Відпрацювання структур “How old are you?- I am…”
- :- Давайте поставимо свічки на торт та полічимо скільки років ведмедику( Учитель ставить свічки на торт, учні рахують).
Ps:One, two, three,……ten.
- T:-Winnie the Pooh is ten today.-- He is ten.
- T:-How old is he?
- Ps: He is ten.
- T:-Вінні Пух хоче дізнатися How old are you?
T:-So, How old are you, Maria?
P1: -I’m 6.
T:--How old are you, Oleh?
P2:- I’m…
- Фізхвилинка.
T:-Now I see you are tired. Stand up! Let’s have a rest. ( Пісенька-танок with penguins)
- Повторення алфавіту і кольорів.
а) Повторення літер за таблицею.
- Matching
T:-Work in groups
Now let’s join our class into two groups. Match letters and pictures. Be attentive - match a big letter with its small letter.
Допоможемо кожній рибці знайти свій акваріум. Кожній бджілці знайти свою квітку.
- -Let’s check
c) Вправа “Guess the missing word”
T:- Now you have to remember the colours
(Вчитель розказує віршик про кольори, а учні називають пропущене слово – колір)
Пральний засіб фірми Tide
По-англійські буде … .(white)
Море, де стоїть Артек
По-англійськи буде … .(black)
Колір лісу і долин
По-англійськи буде … .(green)
Колір звірів і мишей
По-англійськи буде … .(grey)
А у тітоньки Белли
Улюблений колір … .(yellow)
Небо чисте я люблю
Його колір буде … .(blue)
А ведмідь на прізвисько Бравий
Колір вибрав собі … .(brown)
- Письмо
- :-Як ми вітаємо з Днем народження?
P: -Happy birthday!
- :-a)Нам потрібно зібрати привітання із кульок, на яких написані літери.
T:-Let’s start:
Ps: H-a-p-p-y b-i-r-t-h-d-a-y!
T:в) Rewrite the greeting into your copybooks(Списування вітання у зошит).
- Монологічне мовлення.
T:-I know you have got presents for Winnie the Pooh .
Ви приготовили подарунки вінні пуху. Давайте подаруємо їх йому.( Учні заздалегідь приготували подарунки ведмедикові. Вони виходять з іграшками і розповідають про них).
P: I have got a present for you.
It is a…( a car ).
It is …( white ).
- Після розповіді учні кладуть іграшку у подарункову коробку)
- Виконання пісні.
T:-Let’s sing song “Happy birthday”.
III Заключна частина уроку.
- :-День народження Вінні Пуха добігає кінця. Гості збираються розходитись по домівкам. І нам пора. Попрощаємось з ними.
T:-Let’s sing “ Goodbye song ”.
- Виконання пісні “ Goodbye”
- Підсумок уроку.
- :-Вам сподобався урок?
- Що саме сподобалось?
T:-Thank you. You were very active. You are the best pupils.
Our lesson is over. Bye-bye
Ps: Bye-bye